Айенгар йога за здрав гръб на балкона на Мандала

Запази датата 8 юли (понеделник) 2019 година от 20:00 до 21:00 часа, когато на симпатичния балкон на йога студио Мандала ще се проведе Айенгар йога клас на открито. Това е част от инициативата на Йога дистрикт, чрез която ще имаш възможност да се докоснеш до различни стилове йога, проведени на открито.

Ето мотото на тази инициатива: Сезонът на балкона – случки на шестото небе:) Искаш движение, искаш слънце, искаш музика, искаш лято! Терасата на зала ИН отваря врати и те кани на среща с небето. Различни практики по залез слънце. Вечери, в които ще практикуваме, ще танцуваме, ще се запознаваме, ще споделяме общи хоризонти и различни гледни точки.
Ела и случи едно по-различно лято!

Местата са ограничени до 20, затова запази своето място на телефон: 0894488809.

Цената е 13лв. Карти Мултиспорт, Содексо важат. Цялата програма може да видиш тук.

Ще те очаквам с радост на балкона!

Остани свързан с мен

За да получавате последните статии за здравословен живот

Предстоящи събития

Айенгар йога в подкрепа на менструцията и доброто хормонално здраве

Айенгар йога в подкрепа на менструцията и доброто хормонално здраве

27.04.2025,  14:00 - 18:00
Time: 17:00 - 21:00
Това е семинар, посветен на женското здраве в подкрепа на разбирането за менструалния цикъл и как чрез специална последователност от Айенгар йога можем да въздействаме на хормоналните промени, които се случват в този етап от месеца. Насочен е и към жени, които вече са навлезли в по-зряла фаза от живота си и имат нужда осъщо от баланс на хормоните си.
Магическа йога ваканция на остров Ибиса

Магическа йога ваканция на остров Ибиса

03.05.2025 - 10.05.2025
Time: 9:00 - 2:00
Това е магическо йога пътешествие до мистичния остров Ибиса, където в рамките на седем пълни дни ще се насладим на красиви изгреви и залези, задълбочена йога практика, удивително вкусна храна и невероятната лечебна вибрация на острова.
Виж всички